ART / Oil paintings / Oil painting 12735129
nr 1273 5129
Mårten Glaumann
(f. 1951), Sverige
Mårten Glaumann (b. 1951), Sweden. Monogramsignerad 81, 'Sittande'. Oil on canvas, 87x66,
OIL PAINTING, Monogramsignerad 81, "Sittande". Olja på duk, 87x66 cm
Mårten Glaumann, Swedish painter born 1951.
Withdrawn
Monday September 2 2019
at 18:17:53